Nanosys Cleaner

Antibakteriálny a antivirotický čistič na ruky a rôzne povrchy.

Prípravok má vírocidnú účinnosť proti obaleným vírusom podľa STN EN 14476+A2:2020 a baktériocidnú účinnosť.

Je vyrobený z výhradne prírodných surovín. Nie je agresívny k čistenému povrchu a ani k ľudskej pokožke.

Vhodný pre použitie v domácnosti, hoteloch, reštauráciách, obchodoch, zdravotníctve, potravinárstve, gastronomických, kozmetických, hotelových a wellness službách, pôdohospodárstve a cestovaní. Pri rozprášení likviduje prípadné vírusy obsiahnuté v kvapkách vo vzduchu.

Aplikuje sa nanesením dostatočného množstva na ruky, pokožku alebo povrch zariadení, kde sa nechá pôsobiť minimálne 30 sekúnd, prípadne rozprášením vo vzduchu.

Výrobok má silné antibakteriálne a antivirotické vlastnosti a je určený na čistenie, dezinfekciu a odmastenie povrchov. Na rozdiel od chemických čistiacich prostriedkov baktérie neničí agresívnymi látkami, ale narušením ich bunkovej steny. Ošetrený povrch likviduje a zabraňuje množeniu baktérií. Pri čistení rúk nie je nutné oplachovanie vodou.

Použitie:

V priemysle aj v domácnosti. Na nákupné vozíky, na nábytok lakovaný a tiež z masívu, kožené čalúnenie z prírodnej aj umelej kože, podlahy, okná, okenné rámy plastové aj drevené, čistenie priestorov rodinných maznáčikov (zvierat). Pri čistení priestorov domácich zvierat, kúpelní a kuchýň vynikne antibakteriálnosť, ktorá zabráni alebo podstatne spomalí vznik zápachu.  V športovom odvetví pri čistení plastových fliaš, Camelback, vnútra prilieb/heliem, okuliarov, oblečenia, príslušenstva bojových športov a v podstate všade tam, kde sa vyskytuje pot alebo nežiadúce sa množiace baktérie.

Aplikácia:

Pred použitím pretrepte približne 5 sekúnd. Hrubé nečistoty najskôr opláchnite vodou, prípadne odstráňte mechanicky. Prípravok nastriekejte na čistený povrch a rozotrite po celej ploche. Nechajte pôsobiť  v rozmedzí 30 sekúnd až 5 minút, ale najviac toľko, aby nezaschol. Nečistotu spolu s prípravkom zmyte vodou. Väčšie nečistoty jednoducho uvoľníte štetcom alebo kefou.

Balenie:

Podľa dohody s veľkoodberateľmi 5,0L HDPE kanyster – 20,0L HDPE kanyster – 1.000L IBC kontajner. Minimálne odberné množstvo pre veľkoobchod je 200 litrov. Kontaktujte nás na získanie veľkoobchodnej ponuky. V prípade záujmu o menšie balenie a množstvá sa obráťte na našich distribútorov a partnerov na stránke kontakty.

Skladovanie:

Podmienky skladovania: skladovať pri teplotách 5 – 35 ° C, nevystavovať priamemu slunečnému žiareniu v riadne uzatvorenej nádobe. Chrániť pred mrazom!

Doba skladovania: 24 mesiacov od dátumu výroby v pôvodných obaloch.

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci:

Pri práci s prípravkom sa vyhnite kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí môže dôjsť k slabému podráždeniu (ako po zasiahnutí mydlom) – v takom prípade otvorené oči vymyte čistou vodou. Pri aplikácii nie je potreba používať žiadne OPP okrem bežne používaných. Prípravok je určený na priame použitie. Miešanie s inými látkami je zakázané.